Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

CHOVATELSKÁ STANICE OF AIWAK´S PARADISE

Home

 

Vítejte !  Welcome !

Od 1.1. 2011 nás najdete na www.aiwak.cz !!!!

Chtěla bych Vám na těchto stránkách představit naši chovatelskou stanici a plemeno bílého švýcarského ovčáka. Doufám, že zde najdete vše co potřebujete vědět o tomto psím plemeni, které nás uchvátilo jak vzhledem tak i svou úžasnou povahou.

 
 
Bílý švýcarský ovčák
Berger Blanc Suiss
Oficiální zkratka: ACO, číslo standardu: 347, skupina FCI: I
 
 
 
V roce 1996 jsme si pořídili našeho prvního bílého ovčáka, a to psa jménem Aiwak z Ráje Sidy, který za svou dobu své výstavní kariéry získal řadu ocenění: Res. CAC, CAC, BOB...a také se stal otcem spousty krásných a zdravých štěňátek, která se mohou chlubit jak výstavními výsledky tak i úspěchy při konání zkoušek z výcviku. Bohužel nás Aiwak opustil dne 27.12. 2008 do psího nebe a nikdy nezapomeneme. Informace o některých štěňatech po Aiwakovi najdete na www.kimsdream.cz
Na podzim roku 2007 jsme si pořídili fenečku Meggie Jane of Kim´s dream, která nám dělá radost a již složila zkoušku ZOP, ZZO a chystá se na další. Zatím se pyšní výstavním titulem Res. CAC. Z našeho vrhu dne 30.4. 2010 jsme si nechali fenečku ARNIE of Aiwak´s paradise, která si nyní užívá svého štěňecího věku.
Za zmínku stojí i naše domácí kočička Sisi a dvě fenečky Yorkšírského teriéra jménem Kety a Vampy, které jsou součástí naší psí smečky i celé naší rodiny.
TOPlist