Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

CHOVATELSKÁ STANICE OF AIWAK´S PARADISE

Psí školička

Co znamená pojem psí školička?

Psí školička se zabývá výchovou, výcvikem a socializací především štěňat a mladých psů, aby se v budoucnu připravili na další sportovní výcvik a předcházelo se budoucím problémům chování psa ( tj. strach z lidí a jeho okolí, agresivita k lidem a jiným zvířatum ). Je to místo, kde se štěňátko nejen vyřádí se svými vrstevníky a dostane pár lekcí chování od dospělých psů různých plemen, ale získá tu také základy socializace. Pánečci se tu naučí s pejskem různým dovednostem a základům poslušnosti. Nepraktikují se tu žádné tělesné tresty, hlavně ne tresty rukou, nikdo na nikoho nekřičí, ale na druhou stranu se tu netrpí žádná šikana. Pokud některý uličník trápí některé ze štěňat hra pro ně končí. Nejlepší dobou pro tuto socializaci bývá nejpozději do 8. měsíců až 1. roku psa, formou hry a zábavy. Majitelé mají možnost poznat svého pejska jak v kolektivu ostatních psů, tak i v individuálním přístupu.

 

Moje spolupráce spočívá jak v individuálním přístupu tak i v kolektivu, který probíhá 1x týdně ve středy od  17:00- 18:00 hod, na place Horního Těrlicka. U starších a zkušenějších psů je možno pro pejsky zajistit kvalifikovaného figuranta.

 

Další výcvikový kurz bude probíhat ve středy a to od 8. 9. 2010. Tento tříměsíční kurz obsahuje základy poslušnosti (sedni, lehni, přivolání atd.) a socializace psů v kolektivu. Cena kurzu je 900,- Kč. V případě zájmu mě kontaktujte na tel.č. 607 531 901

 

Podmínky individuální spolupráce

1. Výcviková lekce trvá 60 minut 

2. Lekce obsahuje kompletní poradenství včetně praktických ukázek s návodem, jak pokračovat v dalším výcviku.

3. Cena výcvikové lekce je 250,- Kč

4. Doprava v rámci Havířova- Zdarma, nad rámec 6,- Kč / 1km

5. Kontakt: I. Horáková, Tel.č. 607 531 901

 

Podmínky individuální spolupráce s problémovými psy

1. Vycviková lekce trvá 60. minut

2. Obsahuje kompletní poradenství včetně řešení konkrétního problému psa

3. Cena výcvikové lekce 250,- Kč

4. Doprava v rámci Havířova - Zdarma, nad rámec 6,- Kč / 1km

5. Kontak na kvalifikovaného instruktora: M. Štěrba, tel.č. 739 778 210, a-mail: m1arin@seznam.cz

TOPlist